Cooperation valmentajat

Valtuutetut Cooperation-valmentajat

Cooperation on koulutusohjelma, jonka avulla voidaan työyhteisöissä kaikkia osallistamalla tehdä kehitystyötä. Keskittymällä mm. luomaan positiivista ilmapiiriä ja sopimaan ristiriitoja ja loukkaantumisia, voidaan parantaa niin työntekijöiden kuin esimiesten työhyvinvointia ja työtehoa.

Arvola Outi, Rovaniemi
outi.arvola@gmail.com

Aulankoski Sanna, Helsinki
sanna.aulankoski@pragmatum.fi
www.pragmatum.fi

Björkbacka Petri, Espoo
petri.bjorkbacka@unitylife.fi
www.unitylife.fi

Gül Heidi, Oulu
heidi.gul@attendo.fi

Heittola Kaija, Kurikka
kaija.heittola@lmi.fi
www.kaijaheittola.fi

Heikkinen Tarja, Oulu
tarja.heikkinen@luovi.fi

Härö Riitta, Siilinjärvi
riitta.haro@ysao.fi

Kaikkonen Ritva, Helsinki
ritva.kaikkonen@amiedu.fi

Karinen Sinikka, Ii
sinikka.karinen(at)attendo.fi

Karlsson Mailis, Oulu
mailis.karlsson@wellmind.fi
www.wellmind.fi 

Kekkonen Marita, Hollola
marita.kekkonen@attendo.fi

Kempas-Jumppanen Paula, Tohmajärvi
paula.kempas@ondrus.fi
www.ondrus.fi

Koivisto Mirja, Kankaanpää
mirja.koivisto@attendo.fi

Koskinen Mika
mika.koskinen@itsensaylittajat.fi
LinkedIn

Kristeri Paula, Kouvola
paula.kristeri@attendo.fi

Kruuse Kirsi, Kotka
kirsi.kruuse@attendo.fi

Kurki Piia, Tampere
piia.kurki@attendo.fi

Kuula Katja, Inkoo
katja.kuula@kirkkonummi.fi

Lemettinen Mika, Pieksämäki
mika.lemettinen@attendo.fi

Lonkainen Jarmo, Lieksa
jarmo.lonkainen@gmail.com

Makkonen Marjut, Savonlinna
marjut.makkonen@attendo.fi

Mesiäislehto-Soukka Helinä, Alajärvi
helina.mesiaislehto-soukka@seamk.fi

Muro Teija, Kangasala
teija.muro@attendo.fi

Paananen Pia, Porvoo
pia.paananen@attendo.fi

Peltola Kimmo, Ähtäri
kimmop68@gmail.com
www.mielikeho.net

Raatikainen Katja, Keminmaa
katja.raatikainen@attendo.fi

Remander-Hagman Satu, Helsinki
satu.remander-hagman@hotmail.com

Räikkönen Anu, Lohja
anu.raikkonen@attendo.fi

Salminen Riitta, Espoo
riitta@riittasalminen.com
www.riittasalminen.com

Saunaluoma Ulla, Vantaa
ulla.saunaluoma(at)pp.inet.fi

Savolainen Raija, Helsinki
raija@raijasavolainen.fi
www.raijasavolainen.fi

Silventoinen Irma, Tampere
irma.silventoinen@attendo.fi

Träskelin Stefan, Helsinki
stefan@onnistuvalmennus.fi
www.onnistuvalmennus.fi

Valonen Annu (Anna-Maija), Helsinki
amvalonen@gmail.com

Vuorensyrjä Katri, Kangasala
katri.vuorensyrja@attendo.fi

Ylönen Paula, Pieksämäki
paula.ylonen@attendo.fi